Co. van het de Machinesmateriaal van de machtswereld, Ltd. 

 

Ondernemingswaarde: Eerlijkheid, Praktisch aspect, Innovatie.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis

Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd. Contactinformatie

Certificaten
Van goede kwaliteit grond bronwarmtepomp voor verkoop
Van goede kwaliteit grond bronwarmtepomp voor verkoop
Klantenoverzichten
De warmtepomp van EVI loopt goed voor deze winter. Dank u want uw vriendelijke onze steunen van opleiding mensen installeren!

—— Richard J. Roos

Beste warmtepomp die ik van China, perfect prestaties en goed na verkoopsteun heb gekocht!

—— Carl Eriksson

Ik ben online Chatten Nu

Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.

Adres : No.24, de Vierde Industriezone, HouTing Straat, ShaJingTown, BaoAnDistrict, ShenZhen, China
Factory Adres : Nr 32, de 2de Weg van Luxi, Xixi Straat, Liaobu-Stad, Dongguan, China.
Werktijd : 8:00-20:00(Beijing tijd)
Zakelijke telefoon : 86-0769-89979297(Verwerkingstijd)   
Fax : 86-0755-33850799
Contacteer ons :
Direct Stuur uw aanvraag naar ons
(0 / 3000)

Contact Persoon : Ms. Ida Ray
Functie : Foreign trade manager
Zakelijke telefoon : +86 136 88812260
WHATSAPP : 0086 136 88812260
Skype : idaidahappy
E-mail : ida@powerworld-e.com
Contact Persoon : Mr. Ban Pan
Functie : Sales manager
Zakelijke telefoon : 0086159 7602 4105
WHATSAPP : 0086159 7602 4105
E-mail : ban@powerworld-e.com
Contact Persoon : Ms. Lydia Xie
Functie : sales manager
Zakelijke telefoon : 0086 13046826676
WHATSAPP : 0086 13046826676
E-mail : lydia@powerworld-e.com
Contact Persoon : Mr. Brady Peng
Functie : sales manager
Zakelijke telefoon : 0086 15820664970
WHATSAPP : 0086 15820664970
E-mail : brady@powerworld-e.com
Contact Persoon : Mr. Albert Yang
Functie : sales manager
Zakelijke telefoon : 008613926892291
WHATSAPP : 008613926892291
E-mail : albert@powerworld-e.com
Contact Persoon : Mr. Steven Tang
Functie : sales manager
Zakelijke telefoon : 0086-18825596025
WHATSAPP : 0086-18825596025
E-mail : steven@powerworld-e.com
Contactgegevens
Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Ida Ray

Tel.: 86-0769-89979297

Fax: 86-0755-33850799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)